Ana Sayfa | DPT Hakkında | İletişim
 

DOLAR
Alış
7.8761 TL
Satış
7.8903 TL
EURO
Alış
9.2874 TL
Satış
9.3041 TL
 
 
Resmi Gazete
Ticaret Bakanlığı
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı
Adalet Bakanlığı
Aile ve Çalışma Bakanlığı
Hazine ve Maliye Bakanlığı
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Sanayi Bakanlığı
Türk Patent Marka Kurumu
Ticaret Sicil Gazetesi
 

HAKKIMIZDA

Amacımız; her sektörde ve her ölçekte faaliyet gösteren KOBİ'lerin gereksinim duydukları bilgiye, yasal ve kalıcı çözümlere hızla ulaşabilecekleri bir buluşma noktası oluşturmaktır.

Bu amaç doğrultusunda her biri konularında uzman kurum, kişi ve kuruluşları tek çatı altında toplamayı, KOBİ’lerin daha verimli faaliyeti için sorunlarını tartışabilecekleri forum ortamı oluşturmayı ve çeşitli etkinlikler ile ülkemiz KOBİ’lerinin ticari sınai faaliyetleri sırasında karşılaştıkları sorunların çözümüne katkı sağlamayı hedefliyoruz.

dpt.com.tr sayfalarını ihtiyaçlarınız doğrultusunda yönlendirmek sizin elinizde...

Sorularınızı, önerilerinizi, eleştirilerinizi ve haberlerinizi bekliyoruz.

Saygılarımızla… 

DPT 2011 ® Her Hakkı Saklıdır.
dpt@dpt.com.tr

Breitling watch has a unique position in the world replica rolex numerals and oversized hands, also dial in the dark deep sea exceptionally legible. Ultra-rugged stainless steel replica watches uk case with screw-down crown to ensure waterproof rolex replica watch up to 200 m / 660 ft. In addition, Breitling has revolutionized quite dynamic Ocean race Ocean Racer rubber omega replica strap, with diamond hour markers with diamonds replica watches uk make it more conspicuous. The watch also black dial and strap options. To accompany diving enthusiasts explore the underwater world with rolex replica thrills, Breitling Super Ocean watch equipped with the rolex replica second generation of 36 extraordinary precision mechanical self-winding Breitling chronograph movement, with representatives of the highest precision and reliable replica watches benchmark Swiss official Observatory certified (COSC). New achievements, pay tribute to women without fear of deep-sea divers.